Polecamy : wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Cypr 31.01 -7.02 cena 1769 zł , Turcja 5 -12..02 cena 1650 zł , Teneryfa 9 - 16.02 cena 2780 zł , Egipt 24.02- 3.03 cena 2160 zł , Madera 26.02 - 5.03 cena 2580 zł , Kreta 27.04- 4.05 cena 1826 zł i inne propozycje .

18. ZIEMIA ŚWIĘTA - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2022 r. - 8 dni

Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne w 2022 r.

1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 20.00. Wylot do Tel Awiwu o godz. 22.50.
2 dzień: BETLEJEM
Przylot do Tel Awiwu o godz. 03.35. Odprawa paszportowo – bagażowa. Przejazd do hotelu w Betlejem. Zakwaterowanie. Śniadanie. Odpoczynek. Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: JEROZOLIMA – Środa popielcowa, rozpoczęcie rekolekcji.
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Kościół św. Piotra In Galicantu. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik. Wizyta w Betanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg
4 dzień: JERYCHO – KASER EL JAHUD – MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd do Jerycha: postój przy sykomorze Zacheusza i pod Górą Kuszenia. Kaser El Jahud - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy: Stare Miasto w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: NAZARET – KANA GALILEJSKA – GÓRA TABOR
Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska – dla małżeństw odnowienie przyrzeczeń. Wizyta na Górze Tabor – Górze Przemienienia. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – BETLEJEM
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
8 dzień: AIN KAREM – BETANIA
Śniadanie. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Wizyta w Betanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg
9 dzień: TEL AWIW – WARSZAWA
Ok. 01.00 transfer na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Warszawy o godz. 05.20. Przylot do Warszawy o godz. 08.25.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Planowany rozkład lotów:
28.02. LO 151 WAW TLV 22:50 03:35 + 1
08.03. LO 152 TLV WAW 05:20 08:25
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 8 noclegów w hotelach 3* lokalna kategoryzacja (pokoje 2-3 osobowe); 7 śniadań i 7 obiadokolacji; opiekę przewodnika; opiekę księdza; ubezpieczenie: KL i NNW i choroby przewlekłe; podatek Vat.; składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.); składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
biletów wstępu 110 USD; napojów do obiadokolacji; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny włączając choroby przewlekłe i nowotworowe); dopłaty do pokoju jednoosobowego (850 PLN– pokoje jednoosobowe są do potwierdzenia przez biuro); wydatków osobistych.
Przy zapisie należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek syryjskich i libańskich !
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą one ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu