Polecamy : wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Djerba 9 - 16.02 cena 2570 zł , Andora 18 -25.02 cena 3240 zł , Madera 25.02 -5.03 cena 3390 zł, Fuerteventura 27.02 -6.03 cena 3312 zł, Dominikana 2- 10.03 cena 6980 zł , Turcja 04 - 11.03 cena 2080 zł, Emiraty Arabskie 10 - 18.03 cena 6330 zł i inne propozycje

22. ZIEMIA ŚWIĘTA - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE- 8 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI 2023 r.:

Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne w Ziemi Świętej.
1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie. Wylot do Tel Awiwu. Przylot na miejsce i przejazd do hotelu w Galilei. Zakwaterowanie i nocleg.
2 dzień: NAZARET – KANA GALILEJSKA – GÓRA TABOR
Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska – dla małżeństw odnowienie przyrzeczeń. Wizyta na Górze Tabor – Górze Przemienienia. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – BETLEJEM // Środa popielcowa, rozpoczęcie rekolekcji.
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: BETLEJEM – AIN KAREM
Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: JEROZOLIMA
Śniadanie. Stare Miasto w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Czas wolny. Syjon chrześcijański: Opactwo Zaśnięcia NMP, wieczernik, ściana płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień: JEROZOLIMA – BETANIA
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na Wzgórze Świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Kościół św. Piotra In Galicantu. Wizyta w Betanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg
7 dzień: JERYCHO – KASER EL JAHUD – MARZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd do Jerycha: postój pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Kaser El Jahud - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
8 dzień: AIN KAREM – TEL AWIW – WARSZAWA
Śniadanie. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.
PROGRAM RAMOWY.
KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.
Planowany rozkład lotów:
LO 155 20FEB WAWTLV 14:20 19:05
LO 156 27FEB TLVWAW 11:35 14:35
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery autokarem
7 noclegów w hotelach 3* lokalna kategoryzacja (pokoje 2-, 3-osobowe)
7 śniadań i 6 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os.)
podatek VAT

Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 130 USD/os. (płatne kontrahentowi na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
zwyczajowych napiwków
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji
dopłaty do pokoju jednoosobowego 1100 PLN (pokoje jednoosobowe są do potwierdzenia przez biuro)
wydatków osobistych.
UWAGA:
Na czas pielgrzymki należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do bez kosztowej rezygnacji z wyjazdu.