Polecamy - wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Kreta 21 - 28.07 cena 2630 zł , Albania 22 - 29.07 cena 2630 zł , Zakynthos 23 - 31.07 cena 2590 zł , Kalabria 24 - 31.07 cena 2900 zł , Teneryfa 25.07- 2.08 cena 3750 zł oraz inne propozycje

12. Gruzja - 8 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI 2024 r. :
1 dzień: WARSZAWA
Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie . Wylot do Tbilisi (lot z przesiadką).
2 dzień: TBILISI
Przylot na miejsce i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Śniadanie. Zwiedzanie miasta: świątynia Metechi z XIII w., twierdza Narikala z IV w., Synagoga, katedra Sioni VI-VII w. Zwiedzanie Muzeum Narodowego. Obiadokolacja. Nocleg.
3 dzień: TBILISI – GORI – BORDŻOMI – ACHALCYCHE
Śniadanie. Przejazd do Monastyru Dżwari z VI w. Przejazd do Gori, gdzie znajduje się Muzeum Stalina. Przejazd do Uplistsikhe – pozostałości starożytnego miasta z VII w. p.n.e. Borjomi – spacer po parku zdrojowym. Przejazd do Achalcyche. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień: ACHALCYCHE – WARDZIA – RABATI – KUTAISI
Śniadanie. Postój przy twierdzy Khertvisi z X w. Przejazd do Wardzia – miasta wykutego w skale w XII w. Przejazd do zamku Rabati w Achalcyche. Przejazd do Kutaisi. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
5 dzień: KUTAISI – ANUNARI – GUDAUR
Śniadanie. Zwiedzanie katedry Bagrati z XI w. Przejazd do klasztoru Gelati, gdzie znajdują się unikalne freski świętych i gruzińskich władców. Przejazd do Gudauri – położonego na wysokości 2200 m n.p.m. Postój przy twierdzy Narikala z XVII w. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
6 dzień: GUDAURI – KAZBEGI – MCCHETA – TBLISI
Śniadanie. Przejazd do Kazbegi i wjazd samochodami terenowymi na szczyt góry do zabytkowego kościoła z XIV w. położonego na wysokości 2170 m n.p.m. (wjazd jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne). W drodze do Tbilisi zwiedzimy Mccheta, katedrę Sweti Cchoweli. Z XI w. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
7 dzień: TBILISI – SIGNAGI – TBILISI
Śniadanie. Wyjazd do regionu Kachetia. Zwiedzanie Monastyru Bodbe, gdzie znajduje się grobowiec św. Nino. Przejazd do Signagi otoczonego murami obronnymi z 23 wieżami. Fakultatywnie degustacja gruzińskiego wina. Czas wolny. Powrót do Tbilisi. Obiadokolacja. Nocleg.
8 dzień: TBILISI – WARSZAWA
Wczesne wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski (z przesiadką). Lądowanie na lotnisku Okęcie.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

14.10.2024 - 21.10.2024 cena 5350 zł


Standardowy formularz informacyjny

Cena zawiera:
przelot samolotem (z przesiadką)
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery minibusem/autokarem
7 noclegów w hotelach 3* (miejscowa kategoryzacja)
6 śniadań i 6 obiadokolacji
opiekę pilota/przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13 PLN/os)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os)
podatek Vat

Cena nie zawiera:
opłat związanych z realizacją programu – ok. 80EUR/os. (płatne na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
wydatków osobistych
napojów do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)
dopłaty do pokoju jednoosobowego 1300PLN (dostępność tylko po potwierdzeniu przez biuro)
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.