Polecamy - wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Kreta 21 - 28.07 cena 2630 zł , Albania 22 - 29.07 cena 2630 zł , Zakynthos 23 - 31.07 cena 2590 zł , Kalabria 24 - 31.07 cena 2900 zł , Teneryfa 25.07- 2.08 cena 3750 zł oraz inne propozycje

31. ZIEMIA ŚWIĘTA - 7 dni WYLOT Z KRAKOWA sprzedaż wstrzymana

Program pielgrzymki 2024 r.

1 dzień: KRAKÓW – TEL AWIW – BETLEJEM
Zbiórka w Krakowie w hali wylotów lotniska Balice. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Tel Awiwu. Przylot do Tel Awiwu i przejazd do Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima i św. Heleny, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień: BETLEJEM – JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik. Ściana Płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3 dzień: G. TABOR – NAZARET – KANA GALILEJSKA
Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, Grota Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska – dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – G. BŁOGOSŁAWIEŃSTW
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja. Nocleg.
5 dzień: BETLEJEM – AIN KAREM – JEROZOLIMA - BETANIA
Śniadanie.. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia NMP i św. Jana Chrzciciela. Następnie wizyta w kościele św. Piotra In Gallicantu w Jerozolimie. Przejazd do Betanii, gdzie był dom Marii, Marty i Łazarza. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: JERYCHO – MORZE MARTWE – KASYR AL JAHUD
Śniadanie. Przejazd do Jerycha: postój pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Kasyr Al Jahud. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem na obiadokolację i nocleg.
7 dzień: JEROZOLIMA – TEL AWIW – KRAKÓW
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na Wzgórze Świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Krakowa. Przylot na lotnisko Balice.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.
11.09.2024 -17.09.2024 cena 4850 zł
02.10.2024 -08.10.2024 cena 4850 zł
Planowany rozkład lotów:
LO 159 KRK 06:10 - TLV 10:45
LO 160 TLV 20:20 - KRK 23:10
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery autokarem
6 noclegów w hotelach 3* lokalna kategoryzacja (pokoje 2-, 3-osobowe)
6 śniadań, 6 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os.)
podatek VAT

Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 120 USD/os. (płatne kontrahentowi na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
zwyczajowych napiwków
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)
dopłaty do pokoju jednoosobowego 1200 PLN (wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura )
wydatków osobistych
UWAGA:
Na czas pielgrzymki należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich! Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.