Polecamy - wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Kreta 21 - 28.07 cena 2630 zł , Albania 22 - 29.07 cena 2630 zł , Zakynthos 23 - 31.07 cena 2590 zł , Kalabria 24 - 31.07 cena 2900 zł , Teneryfa 25.07- 2.08 cena 3750 zł oraz inne propozycje

33. ZIEMIA ŚWIĘTA - SAMARIA - 8 dni sprzedaż wstrzymana

PROGRAM PIELGRZYMKI 2024 r. :
1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW – BETLEJEM
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 03:10. Wylot do Tel Awiwu o godz. 05:40. Lądowanie w Tel Awiwie o godz. 10:25 i przejazd do Betlejem. * Wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny, Grocie Św. Hieronima i św. Heleny. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
* W przypadku popołudniowego wylotu do Tel Awiwu, 1-go dnia nie ma obiadokolacji a zwiedzanie Betlejem jest realizowane 2-go dnia.
2 dzień: JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd na Pole Pasterzy. Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: NAZARET – KANA – GÓRA TABOR
Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Wizyta w Kanie Galilejskiej oraz dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wjazd na G. Tabor – Bazylika Przemienienia. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – MAGDALA
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Wizyta w Magdali – miejscu, z którego pochodziła Maria Magdalena. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: SAMARIA – NABLUS – AIN KAREM
Śniadanie. Przejazd przez Samarię. Zwiedzanie Sebastii. Postój przy Studni Jakubowej – miejsce spotkania Jezusa z Samarytanką. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień: BETANIA – JERYCHO – MORZE MARTWE – KASER EL JAHUD
Śniadanie. Wizyta w Betanii, gdzie znajdował się dom Marii, Marty i Łazarza. Przejazd do Jerycha. Postój pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Kaser El Jahud - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.
8 dzień: TEL AWIW - WARSZAWA
Około godz. 01:00 transfer na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 05:20. Lądowanie na lotnisku Okęcie o godz. 08:25.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.


17.09.2024 -24.09.2024 cena 5490 zł
7.10.2024- 14.10.2024 cena 5490 zł


Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery autokarem
7 noclegów w hotelach 3* wg lokalnej kategoryzacji (pokoje 2-, 3-osobowe)
6 śniadań i 7 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os.)
podatek VAT
Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 120 USD/os. (płatne kontrahentowi na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
zwyczajowych napiwków
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)
dopłaty do pokoju jednoosobowego 1300 PLN (wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura )
wydatków osobistych
UWAGA:
Na czas pielgrzymki należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.