Polecamy : wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Egipt 29.05-5.06 cena 2330 zł , Kalabria 5- 12.06 cena 2590 zł , Turcja 9-17.06 cena 2399 zł , Korfu 15- 23.06 cena 2299 zł , Thassos 20-17.06 cena 2599 zł , Djerba 23 - 30.06 cena 2499 zł i inne propozycje .

16. Meksyk - do Matki Boskiej z Guadalupe 8 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI 2022 r.:
Dzień 1: Warszawa – Meksyk
Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie . Wylot z Warszawy do Meksyku (z przesiadką w Europie). Przylot do Miasta Meksyk. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2: GUADALUPE
Śniadanie. Przejazd do miejsca objawień Matki Bożej z Guadalupe. Zwiedzanie największego centrum pielgrzymkowego obu Ameryk. Po zwiedzaniu Msza Święta i czas wolny na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3: MIASTO MEKSYK
Śniadanie. Zwiedzanie Miasta Meksyk: Muzeum Antropologiczne, Starówka, Zocalo, Pałac Prezydencki, Katedra, Plac Trzech Kultur. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4: TULA, QUERETARO
Śniadanie. Przejazd do dawnej stolicy Tolteków – miasta Tula, słynącego z posągów olbrzymich atlantów – zwiedzanie strefy archeologicznej. Wizyta w kolonialnym mieście Queretaro. Spacer po Starówce oraz wizyta w klasztorze Świętego Krzyża, w którym był więziony cesarz Maksymilian. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5: PUEBLA - TENANGO DEL AIRE
Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą przy wulkanach Popocatepetl i Ixtacihuatl do „miasta aniołów” - Puebli. Zwiedzanie Katedry oraz kościoła Santo Domingo. Przejazd do prowadzonego przez polskich księży Palotynów Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Tenango del Aire. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 6: TAXCO
Śniadanie. Przejazd do „srebrnego” miasta Taxco. Spacer po malowniczych uliczkach kolonialnego centrum. Zwiedzanie kościoła Św. Pryski. Wizyta w warsztacie srebra. Czas wolny Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 7: TEOTIHUACAN
Śniadanie. Zwiedzanie słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Droga Zmarłych. Wczesna obiadokolacja. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski (z przesiadką w Europie).
Dzień 8: Warszawa
Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
- przelot samolotem (z przesiadką)
- opłaty lotniskowe
- noclegi w hotelu 3*/4* (pokoje 2-osobowe, uwaga: brak pokoi 3-osobowych i dostawek)
- śniadania i obiadokolacje 3 daniowe
- przejazdy klimatyzowanym busem lub autokarem
- opiekę pilota/księdza
- wstępy do zwiedzanych obiektów
- ubezpieczenie KL i NNW, choroby przewlekłe
- składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
- składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13PLN/os.)
- podatek VAT
Cena nie zawiera:
- zwyczajowych napiwków 30 USD/os. (płatne na miejscu)
- napojów do obiadokolacji
-dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny włączając choroby przewlekłe i nowotworowe)
- dopłaty do pokoju jednoosobowego (1100PLN)
- wydatków osobistych.

Na pielgrzymkę należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od końca wyjazdu. Do miesiąca przed wylotem należy dostarczyć biuru ksero paszportu – strony ze zdjęciem i danymi uczestnika (ważnego minimum 6 miesięcy od zakończenia pielgrzymki).
Uwaga: wykonanie i koszt testu na Covid-19 (o ile jest on wymagany na tej trasie) leży po stronie uczestnika.