Polecamy : wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Albania 6 - 13.07 cena 2600 zł , Czarnogóra 7 -15.07 cena 2500 zł, Hiszpania- Costa Brava 9 - 16.07 cena 2540 zł , Thassos 11- 18.07 cena 2450 zł , Sycylia 11 -19.07 cena 3189 zł, Ibiza 13 - 21.07 cena 3200 zł inne propozycje .

2.WŁOCHY 9 DNI

Program pielgrzymki 2022 r.

1 dzień: WARSZAWA – TARVISIO
Zbiórka uczestników w Warszawie przy ul. Świętojerskiej o godz. 04.00. Wyjazd o godz. 04.15. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię. Kolacja i nocleg w okolicach Tarvisio.
2 dzień: TARVISIO – WENECJA - RIMINI
Śniadanie. Wyjazd do Wenecji: Plac i Bazylika św. Marka, Most Rialto, wyspy: Murano, Burano. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Rimini. Kolacja. Nocleg.
3 dzień: ASYŻ
Śniadanie. Przejazd do Asyża: Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, dom św. Franciszka, S. Maria degli Angeli, świątynia Minerwy. W godzinach wieczornych przyjazd na kolację i nocleg w okolicach Rzymu.
4 dzień: WATYKAN - RZYM
Śniadanie. Przejazd do Watykanu - nawiedzenie relikwii św. Jana Pawła II i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Bazyliki Większe, Święte Schody. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
5 dzień: WATYKAN - RZYM
Śniadanie. Zwiedzanie katakumb św. Kaliksta. Kościół Quo Vadis. Zwiedzanie Rzymu barokowego - place i fontanny, Panteon. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
6 dzień: NEAPOL
Śniadanie. Wyjazd do Neapolu – nawiedzenie kościoła, gdzie spoczywa sługa boży ks. Dolindo. Przejazd do sanktuarium MB Pompejańskiej. Nocleg w San Giovanni Rotondo.
7 dzień: SAN GIOVANNI ROTONDO – LANCIANO - MANOPPELLO
Po śniadaniu zwiedzanie i czas wolny na prywatną modlitwę w San Giovanni Rotondo - miejscu związanym z O. Pio. Przejazd do Lanciano, gdzie w XIII wieku miał miejsce cud eucharystyczny. Przejazd do Manoppello, gdzie znajduje się "chusta św. Weroniki”, na której według legendy odcisnęło się Oblicze Jezusa złożonego w grobie. Nocleg z kolacją w okolicach Pescary.
8 dzień: LORETO – PADWA
Śniadanie. Przejazd do Loreto, gdzie zwiedzimy Sanktuarium Matki Bożej. Zwiedzanie Padwy - Bazylika św. Antoniego. Kolacja i nocleg w okolicach Padwy/Wenecji.
9 dzień: WENECJA – WARSZAWA
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Polski w godzinach późno wieczornych.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Po Rzymie grupa porusza się komunikacją miejską.
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przejazd autokarem
8 noclegów w hotelach 3* (pokoje 2,3 osobowe)
8 śniadań kontynentalnych i obiadokolacji trzydaniowych
opiekę pilota
opiekę księdza
ubezpieczenie NNW, KL i chorób przewlekłych
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10PLN/os.)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (10PLN/os.)
podatek Vat.

Cena nie zawiera:
biletów wstępu, komunikacji miejskiej, przewodników miejscowych, opłaty klimatycznej oraz innych wydatków związanych z realizacją programu – około 100 EUR/os. (płatne na miejscu)
dopłaty do pokoju jednoosobowego (750 PLN)
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny)
wydatków osobistych
dodatkowych posiłków
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.